Kolposkopia

Rak szyjki macicy jest jednym z najczęstszych nowotworów prowadzących do zachorowania i śmierci kobiet. Badanie w kierunku wczesnego wykrywania raka szyjki macicy jest zalecane u kobiet, które rozpoczęły współżycie seksualne,składa się z pobrania komórek z szyjki macicy – cytologii, jak również z badania ginekologicznego.

Poszerzona diagnostyka nieprawidłowego wyniku cytologicznego obejmuje niezwykle ważne badanie, jakim jest kolposkopia, czyli oglądanie pod dużym powiększeniem obrazu zmienionej szyjki macicy.

Dzięki specjalistycznemu wyszkoleniu w dziedzinie wczesnego wykrywania raka szyjki macicy (uprawnienia do prowadzenia badań kolposkopowych), gwarantujemy bardzo wysoką wiarygodność diagnostyki w badaniach w zakresie profilaktyki nowotworowej.

Dotyczy to w szczególności sytuacji wystąpienia stanów przednowotworowych szyjki macicy, które mogą być bezpiecznie monitorowane przy pomocy kolposkopii (ocena szyjki macicy przy pomocy urządzenia optycznego). Pozwala to uniknąć niepotrzebnych, przedwczesnych interwencji chirurgicznych, a z drugiej strony umożliwia stwierdzenie uszkodzeń tkanek i poddanie ich leczeniu już we wczesnej fazie.

OFERTA

Oferta obejmuje szeroki zakres kompleksowych usług ginekologicznych i położniczych. Poniżej zakres świadczonych usług:

GINEKOLOGIA

GINEKOLOGIA

Profilaktyka i badania okresowe. Konsultacje z zakresu profilaktyki schorzeń narządów rodnych. USG piersi. Porady w zakresie wyboru metody antykoncepcji.

POŁOŻNICTWO

POŁOŻNICTWO

Prowadzenie ciąży od poczęcia do rozwiązania. Szczególna opieka nad Pacjentkami w ciąży o podwyższonym ryzyku.

badania

Badania USG

Badania ultrasonograficzne – przeprowadzane zarówno we wczesnym etapie ciąży, jak i w późniejszych etapach. Szczególnie ważne w trakcie ciąży o podwyższonym ryzyku.

Nasze działania i postępowanie diagnostyczne opiera się na aktualnym stanie wiedzy naukowo-medycznej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i osobistych życzeń Pacjentek. Naszym głównym celem jest służenie radą i pomocą oraz przeprowadzanie starannej i kompetentnej diagnozy medycznej. Wszystkie nasze działania realizowane są w atmosferze wyrozumiałości i partnerskiego zaufania. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług.

© 2024 www.ginekolog-lukoschek.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.